Mes norėtume prisidėti prie Jūsų poilsio. Leiskite išreikšti padėką bei pasirūpinti Jūsų poilsiu.

Atsipūskite nedideliame jaukiame šeimyniniame viešbutyje, kur pasitiksime Jus kaip klientus, o išlydėsime kaip draugus. Čia galėsite ramiai, be didelio aplinkinių žmonių šurmulio pailsėti.

 BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA:  info@amicushotel.lt arba tel 852375880, 

Pasiūlymo kaina 200 Eur. Galioja iki lapkričio 30d.

 

Siūlome:

DVIEMS ASMENIMS

2 nakvynes dviviečiame verslo klasės kambaryje

Sočius pusryčius pagamintus su meile

Vakarienę viešbučio restorane

sauna 1 val.

ankstyvą atvykimą, vėlyvą išvykimą,

bevielį internetą, automobilio parkavimą viešbučio aikštelėje.

 

ŠEIMAI SU VAIKAIS

2 nakvynes šeimyninio tipo kambaryje + 1 arba 2 vaikai

Sočius pusryčius pagamintus su meile

Vakarienę viešbučio restorane arba pramoga Vichy vandens parke

ankstyvą atvykimą, vėlyvą išvykimą,

bevielį internetą, automobilio parkavimą viešbučio aikštelėje

 

Atostogų pasiūlymais gali pasinaudoti:
Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai – gydytojai (medicinos gydytojai, gydytojai rezidentai, šeimos gydytojai ar gydytojai specialistai), akušeriai ir bendrosios praktikos slaugytojai. Ekonomikos ir inovacijų ministerija su savivaldybėmis bei Sveikatos apsaugos ministerija šiuo metu derina pakeitimą, kuriuo numatoma į sąrašą įtraukti ir odontologus ir burnos higienos specialistus bei kitus su virusu kovojusius sveikatos apsaugos sistemos darbuotojus, dirbusius COVID-19 pandemijos metu.
Jei pasirinkta paslauga bus brangesnė nei 200 eurų, skirtumą sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojas galės padengti savo lėšomis. Valstybės kompensuojamų turizmo paslaugų suma į dalis neskaidoma, o nepanaudota dalis sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams negali būti kompensuojama. Paslaugų teikimas bus galimas nuo rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d. Tačiau jau galite rezervuoti pas mus! Įsigyti pasiūlymys galėsite pradėjus veikti internetiniam įrankiui paslaugų gavėjams identifikuoti. Informacija apie įrankio paleidimą bus atnaujinta artimiausiu metu.
Projekte galės dalyvauti galiojančias licencijas turintys gydytojai, slaugytojai ir akušeriai. Savo licencijos galiojimą galite pasitikslinti www.licencijavimas.lt
Nelicencijuoti gydymo įstaigų darbuotojai kompensaciją galės gauti, jeigu jie bus įtraukti į savivaldybių sudarytus ir Ekonomikos ir inovacijų ministerijos patvirtintus Nelicencijuotų gydymo įstaigų darbuotojų sąrašus. Šiuo metu sąrašai yra sudarinėjami. Sąrašuose esantys gydymo įstaigų darbuotojai gaus vardinius kuponus su unikaliu serijos numeriu – tai bus jų dokumentas, patvirtinantis galimybę pasinaudoti kompensacija.
Sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas gali įsigyti kompensuojamas turizmo paslaugas tik vieną kartą savo vardu. Paslaugos negali būti perleistos tretiesiems asmenims.
Norint užsisakyti paslaugas, reikės pateikti:
  • Licencijuoto sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojo galiojančios licencijos numerį arba nelicencijuoto sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojui asmeniškai išduoto vardinio kupono kopiją.
  • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento (asmens tapatybės kortelės arba paso) kopiją.
  • Užpildytą saziningumo-deklaracija, patvirtinančią, kad sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas pagal Aprašą teikiamomis turizmo paslaugomis naudojasi pirmą kartą.

Comments

comments