Reviews

Comfortable hotel for your family
Reviews Overall rating: ★★★★★ 5 based on 20 reviews
5 1

Labai patiko

★★★★★
5 5 1
Labai puikus viesbutukas,tylu,ramu.Labai skanus maistas.Rekomenduoju visiems,ypac keliaujantiems,nes arti aerodromas.Aciu

Amicus

★★★★★
5 5 1
Jau du kartus šventėme šiame viešbutyje, ir galiu duoti 10 balų, o jeigu galėčiau tai ir daugiau. Aplinka graži, švari, yra kiemas tiek norintiems atvėsti tiek vaikams palakstyti. Maistas superrr, visada šviežia ir skanu. Visi darbuotojai be priekaištų. Jeigu reiktų vėl švęsti ar pasikviesti svečių vėl rinktumemės Amicus Hotel!!!

Rekomenduoju

★★★★★
5 5 1
Labai geras kainos ir kokybės santykis, skanūs pusryčiai, švaru, patogu. Malonus personalas, ypač administratorė Julia.

Šventė

★★★★★
5 5 1
Nuoširdus ačiū už skanų maistą ir malonų aptarnavimą mūsų auksinių vestuvių metu. Puikūs prisiminimai mus lydės dar ilgai... Vanda-Viktorija ir Jonas

bardzo

★★★★★
5 5 1
Hotel bardzo czysty ,bardzo miła obsługa i śniadanie wyśmienite. Polecam

Skanus maistas, geras aptarnavimas

★★★★★
5 5 1
Dėkojame už puikų priėmimą, skanų maistą, gerą aptarnavimą (gyvenome 3 dienas). p. s. ačiū, darbuotojui Kevinui už suteiktą techninę pagalbą, bei malonų bendravimą!!!

Rekomenduoju

★★★★★
5 5 1
Konferencijos rengėjų vardu dėkojame už nuostabų maistą ir nepriekaištingą jo pateikimą. Rekomenduoju rinktis šiuos maisto tiekėjus visiems, norintiems rūpintis kitais reikalais ir nesibaiminti, kad maistas bus patiektas laiku ir ten, kur reikia, o konferencijos dalyviai bus sotūs ir patenkinti 🙂

Idealiai tinka poilsiui

★★★★★
5 5 1
Kelionė į Vilnių buvo staigmena dovana mano draugei 🙂 Atvykome savaitgaliui, apsistojome Amicus hotel viešbutyje. Viešbutis yra gerai prižiūrėtas, personalas labai draugiškas, mielas ir bendraujantis. Kambarys buvo švarus, erdvus, idealiai tinka poilsiui ir kalboms apie kitas keliones. Temperatūra buvo mums palanki, skanus švediško stalo pusryčiai , pridėjo mums daug energijos, taip reikalingos norint pažinti miestą pėščiomis. Vilniui pliusas! Viešbučiui dar daugiau negu pliusas! Tikrai, ateityje, dar kartą aplankysime Lietuvos sostinę, ir tikrai apsistosime "Amicus hotel'' viešbutyje ! Neprivalote mumis tikėti,, jog viešbutis yra puikus… Apsistokite jame ir įsitikinkite patys 🙂 Asia i Paweł

Oтлично

★★★★★
5 5 1
В отели провели всего два дня (Приезжали на прощальный концерт любимой белорусской группы). Отель не большой, но по-домашнему уютный с просторными чистыми номерами и вкусными завтраками в баре-ресторане. Но главная особенность отеля – это его персонал: внимательный, веселый, молодой и супер позитивный!!! Благодарим вас за отлично проведенное время!!!! Ačiū, Viso gero!!!!!

Спасибо

★★★★★
5 5 1
Хочу поблагодарить сотрудников отеля за наш прекрасный отдых в январе 2013 г.

Oчень уютно

★★★★★
5 5 1
Нам очень понравилось в отеле Amicus: приветливый и доброжелательный персонал, отлично разговаривающий по-русски, очень уютно и красиво в номерах и в отеле в целом, превосходная кухня в ресторане. Недалеко от вокзала.

Buvome maloniai nustebinti

★★★★★
5 5 1
Ačiū už skanų maistą ir malonų aptarnavimą , buvome maloniai nustebinti 🙂

Отличный

★★★★★
5 5 1
Отличный, уютный, семейный отель с доброжелательным персоналом. Спасибо за помощь в организации отдыха, гостеприимство и комфорт, очень вкусные и разнообразные завтраки.

Labai mielas aptarnaujantis personalas

★★★★★
5 5 1
Labai geras viešbutis tiems, kam patinka namų atmosfera. Labai mielas aptarnaujantis personalas. Mes pastoviai atvykstame į šį viešbutį, kai būnam Lietuvoje. Planuojame atvykti čia ir sekantį kartą.

Tiesiog puiku

★★★★★
5 5 1
Man tikrai patiko šis. Tai gana mažas ir dėl to jaučiasi labai jaukus. Kambariai yra didelis ir švarus. Viešbutis yra šiek tiek toli nuo centro, bet yra lengva prieiga prie autobusų, ar natūraliai taksi, kurie nėra brangūs. Man patiko registratorė per 🙂 Ji kalba labai gerai lenkų.

Patogu ir švaru

★★★★★
5 5 1
Turėjome vėlyvą skrydį (1val.nakties) viešbutis užsakė pasitikimą oro uoste. Atvykus pavaišino gėrimu. Mūsų kambariai buvo švarūs ir patogūs, Esu matęs kitų viešbučių netoli oro uosto, Amicus yra vienintelis viešbutis, kurį pasirinksiu, jeigu dar atvyksiu į Vilnių.

Mums labai patiko

★★★★★
5 5 1
Buvome labai nustebinti šio puikaus viešbučio. Vieta labai maloni, tyli ir ne per toli nuo centro. Profesionalus aptarnavimas, draugiškas ir angliškai kalbantis kolektyvas. Mums labai patiko restoranas ir puikus aptarnavimas! Viešbutis yra švarus ir patogus. Mes galime rekomenduoti šį viešbutį visiems, ir mes tikrai čia sugrįšime vėl!

Norisi čia grįžti vėl ir vėl

★★★★★
5 5 1
Labai ačiū už šiltą priėmimą ir jaukumą Jūsų viešbutyje! Norisi čia grįžti vėl ir vėl

Puikus aptarnavimas

★★★★★
5 5 1
Visiems galiu rekomenduoti šį viešbutį, malonus aptarnavimas , ypač administratorė, kalbanti lenkiškai, Skanūs pusryčiai, ir labai gražiai paserviruoti, Rami vieta, gal šiek tiek per toli nuo centro, tačiau turint mašiną, tai ne problema. Aš nuoširdžiai rekomenduoju.

Jaukus viešbutis

★★★★★
5 5 1
Dėkui už šiltą priėmimą ir sočius pusryčius.

Leave a review!

Name
Email
Review Title
Rating
Review Content