LIUKSO KLASĖS KAMBARYS

Prabangūs dviejų kambarių apartamentai

Prabangūs ir erdvūs numeriai, susidedantys iš dviejų kambarių – svetainės ir miegamojo. Juose puikiai jausis ir romantiškai nusiteikusios poros, ir verslininkai, grįžę po ilgos darbo dienos. Liukso klasės numerių plotas nuo 30 iki 36 kvadratinių metrų. Svetainėje yra minkštųjų baldų komplektas, telefonas, interneto jungtis, darbo stalas, plačiaekranis televizorius su palydovine televizija, spartusis bevielis Wi-Fi internetas, šaldytuvas. Miegamajame – dvigulė lova, televizorius. Vonios kambaryje – vonia, bide ir tualetas. Automobilių parkavimo aikštelė.
Liukso klasės kambaryje rasite šiuos priedus: chalatą, šlepetes, dantų šepetuką, dantų pastą, dušo kepuraitę, servetėlę batams valyti, skutimosi priemones.

LIUKSO KLASĖS KAMBARYS

no-smoking1 telephone5 tv14 wifi74 hairsalon16
  • Dvigulė lova
  • 1 – 2 asmenims
  • Plotas 30 m²
  • Pusryčiai užsakomi papildomai (8 Eur/1 asm.)

1 asmuo 65 € / parai
2 asmenys 70  / parai

REZERVUOTI

PAPILDOMA INFORMACIJA

Kiekviename numeryje yra erdvus vonios kambarys, telefonas, palydovinė TV, spartusis Wi-Fi internetas, plokščiaekranis televizorius. Viešbučio kieme yra nemokama automobilių parkavimo aikštelė.

Viešbutyje rasite jaukų restoraną, kuriame tikrai galėsite išsirinkti savo mėgstamiausią patiekalą iš plataus meniu. Restorano darbo laikas nuo 11:00 iki 22:00 val. Sezono metu, įrengtoje terasoje siūlome pasilepinti saulės spinduliais ir obelų sodo vaizdais.

Į kambario kainą nėra įskaičiuoti pusryčiai. Anot mūsų svečių atsiliepimų, galime didžiuotis gardžiais ir įvairiais pusryčiais. Kiekvieną rytą skanaukite vis kitus patiekalus ir mėgaukitės virėjų keptais pyragais. Pasirūpinsime tais, kurie išvyksta anksti ryte. Paruošime pusryčių dėžutę išsinešimui. Papildomų pusryčių kaina 8 EUR. Vaikams iki 6 m. pusryčiai nemokami. Pusryčių laikas darbo dienomis nuo 7:00 iki 10:00 val., poilsio ir švenčių dienomis nuo 8:00 iki 11:00 val.

Į kambario kainą nėra įskaičiuota Vilniaus miesto turisto rinkliava (1.00 eur. 1 asmeniui per naktį).