Geras viešbutis vilniaus centre - Amicus hotel 2014 Geras viešbutis vilniaus centre - Amicus hotel 2015m

 

Kiekvienoje rezervacijų sistemoje svečiai savo atsiliepimais įvertina viešbučiuose gautas paslaugas, aptarnavimą, komfortą, švarą, kokybę ir t.t . Viena žinomiausių rezervacijų sistemų Booking.com šiuos svečių vertinimus pateikia kasmet. Mes labai džiaugiamės šių metų savo viešbučio Amicus hotel rezultatais.  Per metus mūsų įvertinimas išaugo 0,1 procento, nuo 8,3 iki 8,4 balo. Tai tikrai gerai. Reikia būtinai įvertinti tai, kad nemažai mūsų svečių rezervuojasi  viešbutį tikėdamiesi, kad esame Vilniaus miesto centre ar senamiestyje. Jei tai neatitinka jų lūkesčių šie nusivilia ir mūsų lokalizaciją įvertina, kad nelabai patiko ar nepatiko. Nors mes jokiu būdu neslepiame savo viešbučio geografinės vietos 🙂 , nes jos niekaip nepakeisime 🙂

Todėl, kad pagerintume bendrą viso įvertinimo balo vidurkį mums reikia nusipelnyti aukšto aptarnavimo, švaros, kainos ir kokybės santykio, komforto vertinimo balų, mums reikia gerokai pasistengti 🙂  Ir tai mes padarome labai gerai!

Gaila, kad praeina nemažai laiko, kol paštu gauname fizinį- akimi matomą ir apčiuopiamą lentelę su bendru paslaugų suteikiamų paslaugų įvertinimo rezultatu. Tuomet, kai buvo jos dar ruošiamos mūsų rezultatas buvo 8,4 balo, bet šiai dienai jau turime 8,5!

Mūsų 3 žvaigždučių viešbučių kategorijoje bei panašioje 1 nakties kainos kategorijoje šis pasiekimas mums leidžia išsiskirti iš kitų, tuo mes labai didžiuojamės.

Užsukite į svečius būtinai parodysime gautą lentelę!!!

 

Comments

comments