Naujienos

Akcijos, specialūs pasiūlymai, pakvietimai

Valentino diena

Valentino diena

Valentino diena  – meilės diena šiemet bus nuostabi! Padėsime pradžiuginti ir nustebinti Jūsų antrąją pusę. Romantiškam vakarui siūlome:

 • Nakvynę dviviečiame viešbučio kambaryje.
 • Butelį putokšlio, skanumyną, žvakių šviesą
 • Sočius pusryčius (švediškas stalas).
 • Vėlyvą išsiregistravimą iš viešbučio esant galimybei.
 • Bevielį internetą.
 • 10% nuolaidą apsilankymui viešbučio saunoje (būtina išankstinė rezervacija).
 • saugomą stovėjimo aikštelę.

Paketo kaina – nuo 39 eur

Skambinkite arba rašykite  8 5 2375880 info@amicushotel.lt  Rezervuokite tiesiogiai.

Pasiūlymas galioja Vasario 12-18 dienomis. Vietų skaičius ribotas.

Gedulingi pietūs

Gedulingi pietūs Vilniuje

Padėsime surengti artimųjų pagerbimo pietus, gedulingus pietus, metines. Esame patogioje vietoje – netoli Liepynės, Rasų kapinių. Patogus privažiavimas, nemokama parkavimo aikštelė. Salėje talpiname iki 50 asmenų. Siūlome tris pietų variantus.

 I VARIANTAS – asmeniui 10Eur

 • Sriuba (karšta / šalta)
 • Karštas patiekalas (pasirinktinai)
 • Stalo vanduo
 • Kava /arbata
 • Pyragaitis

II VARIANTAS –  asmeniui 13,50Eur

 • 3 Šalti patiekalai patiekiami kiekvienam svečiui atskiroje lėkštėje
 • Karštas patiekalas (pasirinktinai)
 • Stalo vanduo
 • Kava / arbata
 • Pyragaitis

III VARIANTAS – asmeniui 18,00Eur

 • Šalti patieklai patiekiami ant bendro stalo
 • Karštas patiekalas (pasirinktinai)
 • Stalo vanduo
 • Kava / arbata
 • Pyragaitis

Užsukite, viską aptarsime detaliai ir suderinsime asmeniškai. Teirautis tel. 5 2375880, 861036060.

 

Įmonės darbuotojų vakarėlis

Kalėdinis vakarėlis darbuotojams

Kalėdinis vakarėlis įmonės darbuotojams- Amicus hotel restorane

Kalėdinis vakarėlis darbuotojams

Atsisiųskite: Įmonės vakarėlio meniu 

Prieššventinis bendradarbių susitikimas… pasikeitimas dovanėlėmis… vienas kitam šiltas ir nuoširdus palinkėjimas… trumputis stabtelėjimas prieš Kalėdinius namų ruošos darbus  – ar su šiais dalykais tau asocijuojasi  darbo vakarėlis? Bet jis toks būna vieną kartą metuose! Svarbu, kad Kalėdinis vakarėlis įmonei ir jos darbuotojams būtų įsimintinas ir smagus.

Mielai kviečiame mūsų restorane atšvęsti savo įmonės šventę. Siūlome gražią aplinką, jaukią salę, skanų maistą.

Dar turime keletą laisvų vakarų iki švenčių restorane. Skubėkite užsisakyti, nes pirmieji renkasi geriausias datas!.

Preliminarų meniu galite atsisiųskite čia

 

telefonai pasiteiravimui 8 5 2375880 arba 8 610 36060

 

Naujas žodis – cenosilikafobija

 

Amicus hotel barasCenosilikafobija – kas tai?

Interneto platybėse atsirado naujas žodis – cenosilikafobija (Cenosillicaphobija). Verčiamas kaip tuščio alaus bokalo baimė. Ši baimė paplitusi tarp šio gėrimo mėgėjų.

Tačiau šis žodis nėra įtrauktas į oficialius žodžių žodynus. Matyt dar per jaunas:)

Ceno iš graikų kalbos kenos, t.y. tuščias (kaip cenotaph, literatūrine kalba – tuščias kapas); silica – graikiškai stiklas, kvarcas;  phobia – baimė. Taigi tuščio stiklo / bokalo baimė:)

Jei jums nuo šio paveikslėlio kyla neramumas ar įtampa – jūs galite turėti cenosilikafobiją!

Todėl turite iš anksto pasirūpinti papildomu bokalu, buteliu ar skardine gėrimo:))

 

Šia savaitę Amicus restorane Vilkmergės tamsiam alui – 50 proc. nuolaida, arba 1 perki – kitas nemokamas

ir cenosilikafobijos kaip nebūta!

 

 

Rugsėjo 1-osios šventė

Mokslo diena

 

Su Rugsėjo 1-aja, Mieli vaikai!

Sveikiname Jus su Naujųjų mokslo metų pradžia ir kviečiame atšvęsti ją AMICUS HOTEL restorane. Tegu ji būna įsimintina!

Jūsų laukia vaikiškas meniu, lauko pievelė palakstymui, sūpynės ir siurprizas.

Koks bus siurprizas – atskleisime neužilgo, laukite žinių, sekite naujienas  čia

 

 

 

 

Mūsų metų pasiekimai

 

Geras viešbutis vilniaus centre - Amicus hotel 2014 Geras viešbutis vilniaus centre - Amicus hotel 2015m

 

Kiekvienoje rezervacijų sistemoje svečiai savo atsiliepimais įvertina viešbučiuose gautas paslaugas, aptarnavimą, komfortą, švarą, kokybę ir t.t . Viena žinomiausių rezervacijų sistemų Booking.com šiuos svečių vertinimus pateikia kasmet. Mes labai džiaugiamės šių metų savo viešbučio Amicus hotel rezultatais.  Per metus mūsų įvertinimas išaugo 0,1 procento, nuo 8,3 iki 8,4 balo. Tai tikrai gerai. Reikia būtinai įvertinti tai, kad nemažai mūsų svečių rezervuojasi  viešbutį tikėdamiesi, kad esame Vilniaus miesto centre ar senamiestyje. Jei tai neatitinka jų lūkesčių šie nusivilia ir mūsų lokalizaciją įvertina, kad nelabai patiko ar nepatiko. Nors mes jokiu būdu neslepiame savo viešbučio geografinės vietos 🙂 , nes jos niekaip nepakeisime 🙂

read more…

Viešbutis Vilniuje. 7 paslaptys kaip jį išsirinkti ir sutaupyti pramogoms

Viešbutis Vilniuje

 

Šiais laikais keliavimas daugeliui iš mūsų yra ne iššūkis, o būtinybė darbo reikalais ar  atostogų malonumas. Apsistojimas viešbutyje tai neatsiejama komandiruotės ar kelionės dalis. Visada mums norisi, kad viešbutyje būtų patogu, gera, komfortiška ir liktų tik malonūs prisiminimai bei įspūdžiai. Todėl pakalbėkime apie tai į ką turėtume atkreipti dėmesį, kad išsirinktume, tai ką norime ir už priimtiną kainą. Tuo labiau, jei ruošiamės važiuoti į kitą šalį ar miestą. Šį kartą norėčiau pasidalinti savo mintimis, kaip išsirinkti viešbutį Vilniuje.

Kambario kaina. Internetu galima rasti nemažai rezervacijų sistemų, kuriose yra gausus Vilniaus viešbučių pasirinkimas. Pačios populiariausios sistemos yra booking.com, hrs.com, expedia.com, hotels.com. Būtinai peržiūrėkite ne vienos, o kelių rezervacijų sistemų duodamus pasiūlymus, nes to pačio viešbučio Vilniuje kainos gali skirtis. Siūlyčiau patikrinti ir išsirinkto viešbučio internetinę svetainę, dažnai pats viešbutis Vilniuje siūlo patrauklesnę kainą už nurodytas sistemose.

Svečių atsiliepimai. Bene kiekvienas viešbutis Vilniuje turi savo svečių knygą internetinėje svetainėje. Nepatingėkite perskaityti viešbučių lankytojų atsiliepimų, kurių būna labai įvairių. Kartais  vienų kitiems prieštaraujančių, tačiau atmetus pačius kategoriškiausius ir labiausiai liaupsinančius, galima susidaryti tikslesnį įspūdį, ko galima tikėtis: koks aptarnavimas, kokia kambarių būklė, kaip yra vertinamos Jums svarbios teikiamos paslaugos, kainos ir kokybės santykis.

Viešbučio vieta. Ne veltui yra sakoma, kad viešbutyje yra svarbiausi trys dalykai: vieta, vieta ir dar kartą vieta. Užsisakydami viešbutį būtinai atkreipkite dėmesį, kokioje vietoje jis yra. Triukšmingoje ar ramioje, ar tai atitinka Jūsų lūkesčius. Jei planuojate vakare pasivaikščioti Vilniaus gatvėmis ar pasilinksminti iki paryčių, geriau rinktis viešbutį senamiestyje arba miesto centre. Iš čia galėtumėte lengvai pasiekti savo tikslą pėsčiomis. Yra žinoma, jog taksi paslaugomis besinaudojantys išsiblaškę ir atsipalaidavę turistai visame pasaulyje dažnai sumoka brangiai. Jei jūs vykstate darbo reikalais ar norite pailsėti, verta pasiieškoti viešbučio ramesnėje vietoje.

Kas įskaičiuota į kambario kainą. Šiuo metu viešbučių sektorius kopijuoja avialinijų darbo metodus. Klientas pirkdamas lėktuvo bilietą papildomai turi sumokėti už oro uosto mokesčius, bagažą, jei pageidauja už maitinimą lėktuve. Kaina gerokai pasikeičia nuo pirminės išsirinktos kainos. Viešbučiai šią tendenciją perima ir nakvynę parduoda be pusryčių, papildomai gali kainuoti  automobilio parkavimo vieta, internetas. Populiaru kambarį užsirezervuoti per rezervavimo sistemas. Booking.com sistemoje Vilniaus apgyvendinimo įstaigų pasiūla didelė- 291. Iš jų 68 yra viešbučiai. Šioje ir kitose rezervacijų sistemose viešbučiai surašyti stulpeliu. Klientas versdamas pagrindinį puslapį mato vieną nuotraukytę ir kambario kainą. Neretai pagrindinis sprendimo priėmimo kriterijus yra kaina. Vilniaus viešbučiai net nelabai turi galimybę viena nuotraukyte ir labai minimaliu aprašymu išsiskirti iš minios, todėl viešbučiams nelieka nieko kito kaip parodyti pačią minimaliausią kainą, kuri viešbučių sektoriaus profesionalų vadinama „nuoga“.

Automobilis. Į Vilnių atvažiavote automobiliu? Reikėtų pagalvoti apie parkavimą. Kai kurie viešbučiai Vilniuje (ypatingai Senamiestyje) neturi savo parkingo, arba už jį reikia mokėti. Verta pagalvoti apie apsistojimą už senamiesčio ribų, kur galėtumėte saugiai palikti savo automobilį.

Už ką mokate. Rinkdamiesi viešbutį būtinai atkreipkite dėmesį, kas įeina į kainą, ar kambaryje bus televizorius, gal pultelis bus už papildomą mokestį. Ar kambaryje bus vonios kambarys, gal juo reiks dalintis su kito kambario kaimynais. Ar internetas kainuos papildomai, svarbu jei atvažiavote darbiniais tikslais. Ar pusryčiai yra įskaičiuoti į nakvynės kainą? Kokie pusryčiai bus pateikti, švediškas stalas, kur galėsite pasirinkti patiekalus ir įsidėti kiek norite, ar bus normuotas porcijomis.

Didesnis kambarys pigiau. Triviečiai ar keturviečiai kambariai visada yra pigesni už vienviečius ar dviviečius. Jei važiuojate su didele kompanija, paieškokite, kur galėtumėte gauti didesnius ir erdvesnius kambarius su papildomomis lovomis. Kai kurie Vilniaus viešbučiai turi šeimyninius kambarius. Reikėtų pasiteirauti, kokiomis sąlygomis viešbutyje apgyvendinami  vaikai, nakvynė vaikui mokama ar ne, nuo kokio amžiaus, gal mažamečio pusryčiai ir papildoma lovytė nekainuoja, arba atvirkščiai.

Rugsėjo 1-osios šventiniai pietūs

Rugsėjo 1-osios šventiniai pietūs

Sveikiname vaikus su Mokslo ir žinių diena!

Vaišiname ledų kokteiliu kiekvieną papietavusį ar pavakarieniavusį mūsų restorane vaiką.

Restorano kieme bus vietos pabėgioti ant žolės, padūkti ir pasisupti sūpynėmis. Šiandien Jūsų, vaikai, diena, tegu ji būna smagi ir įsimintina!

Savaitgalis Vilniuje!

3 fantastiškos vietos Vilniuje.

Jei dar nesuplanavote šio savaitgalio, mes Jums skubame padėti. Apsilankykite čia, jei dar nebuvote, tikrai verta:

Skaityti daugiau…

1. Vienoje populiariausių Vilniaus erdvių, Katedros aikštėje yra plytelė, kurioje spalvotomis raidėmis parašytas žodis ,,stebuklas”. Tikima, kad atsistojus ant menininko Gitenio Umbraso sukurtos plytelės ir apsisukus aplink savo ašį, sugalvotas noras būtinai išsipildys. Plytelė patraukia tiek turistų, tiek vilniečių dėmesį.

2. 2007 m Vilniuje atskleista istorinė įsimylėjėlių vieta įprasminta St. Moniuškos skverelyje, atidengus meilės simbolį – meilės plytelę„Obuoliukai“.

3. 40 cm. dydžio bronzos bareljefas, sukurtas Romo Kvinto, yra matomas praeiviams ant „Novotel“ ir verslo centro pastato sienos (Vilniaus g. 10). 2013 m. birželio mėnesį atidengta skulptūra vadinama „Sėkmės pilvu“, mat ją paglostę iniciatyvūs ir verslūs žmonės gali tikėtis sėkmės.

Atvykę į Vilnių apsistokite mūsų viešbutyje ir sutaupykite pramogoms! Mes Jums siūlome nakvynę vienviečiame arba dviviečiame viešbučio kambaryje su 10 % nuolaida.Rezervuok čia

Kultūros nakties dalyviams

Birželio 19 d. aplankę norimus renginius nakvokite Amicus Hotel viešbutyje!

5 priežastys dėl kurių verta apsistoti čia:

1) Atstumas iki senamiesčio tik 3,5 km;

2) Nemokama automobilių parkavimo aikštelė;

3) Nemokamas spartusis WIFI internetas;

4) Skanūs pusryčiai pagaminti su meile;

5) Patogūs ir švarūs kambariai.

Kultūros naktis nuo 2005 m. kasmet Europoje vyksta tarptautinė muziejų bendruomenės akcija „Europos muziejų naktis“, į kurią sėkmingai įsitraukė ir Lietuvos muziejai.

„Muziejų nakties“ tikslas – pagyvinti muziejų veiklą, parodyti eksponatus neįprastoje atmosferoje, atkreipti visuomenės dėmesį į saugomas vertybes, parodyti, kad muziejai nėra sustingęs ar mirštantis organizmas.

Atvykę į Vilnių apsistokite mūsų viešbutyje ir sutaupykite pramogoms! Rezervuok čia

Valentino diena ištisus metus

Į paketą įeina:

 • 1 nakvynė pasirinktame kambaryje
 • Butelis putojančio vyno burbuliukų
 • Žvakių šviesa
 • Šokoladinė aistra (Desertas)
 • Didelė vonia (liukso klasės kambaryje)
 • Aptarnavimas į kambarį (10 %)
 • Pusryčiai (švediškas stalas restorano salėje)
 • Chalatas ir šlepetės (liukso klasės kambaryje)
 • Nemokama stovėjimo aikštelė
 • Nemokamas internetas
 • Vėlyvas išvykimas (pagal viešbučio galimybes)
 • 15 % nuolaida saunai

40Eur standartinės klasės kambarys, 50Eurpagerintos klasės kambarys, 60Eur liukso klasės kambarys.

Pasiūlymas galioja įsimylėjusioms poroms visą vasario mėn.

Puikus pasiūlymas keliaujantiems

Jeigu Jūs važiuojate poilsiauti arba planuojate verslo kelionę ir nežinote, kur palikti savo automobilį, mes galime Jums pagelbėti.

Siūlome Jums specialų paslaugų paketą:

 • Ekonominės klasės kambarys 2 asmenims be pusrycių – 46 eur
 • WI-FI bevielis internetas – nemokamai
 • Nuvežimo paslauga į oro uostą – 4.50 eur
 • Jei apsistojote Amicus Hotel viešbutyjeparkavimo aikštelė – nemokamai
 • Jeigu skrendate į kelionę lėktuvu ir nenorite palikti savo automobilio oro uoste, galite jį palikti Amicus hotel aikštelėje prie viešbučio tik už 3 eur parai.